Bakalárske štúdium vo Švédsku

Takmer 100 medzinárodných bakalárskych programov je vo Švédsku vyučovaných v angličtine. Švédske bakalárske štúdium kombinuje štúdium v oblasti tvojho zamerania so štúdiom doplnkových predmetov. Štúdium spája teóriu s praxou a bude sa od teba očakávať, že preberieš množstvo zodpovednosti hneď od začiatku svojho programu. 

Bakalársky program zvyčajne zahŕňa rad povinných základných kurzov doplnených o voliteľné predmety v úzko súvisiacej oblasti. Vo väčšine prípadov získaš bakalársky titul tým, že v šiestom semestri napíšeš bakalársku prácu.

Na to, aby si sa mohol prihlásiť na bakalársky program vo Švédsku potrebuješ v prvom rade úspešne ukončiť tvoje stredoškolské vzdelanie a predložiť anglický certifikát. Ostatné požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od tvojho vybraného odboru.

Premýšľaš nad tým, čo vo švédsku študovať? Pozri sa na najobľúbenejšie bakalárske odbory študované vo Švédsku.

 

Studenti bakalářského studia ve Švédsku

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.